Warsztat Telemarketera – wyjdź z siebie

Co robić jeśli ogarnia Cię niechciane uczucie, np. strachu, zniechęcenia albo inna negatywna emocja, która ogranicza Twoje możliwości. Znasz pojęcie wyjścia z siebie albo odcięcia się od czegoś? Proponuję potraktować to? dosłownie.

Jeśli ogarnia cię negatywne uczucie z którym źle się czujesz ? wstań i wyobraź sobie, że spływa ono z Ciebie na podłogę. Możesz sobie wyobrazić jak ono wygląda, jaki ma kolor, kształt, a nawet zapach. Może to być np. ?mokra plama?, albo coś co ?spadło Ci z ramion? Jak już całe negatywne odczucie leży sobie na podłodze, wystarczy że zrobisz duży krok naprzód, wyjdziesz z tego miejsca, zostawiając to coś na podłodze. Koniec ? sprawdź o ile lepiej się teraz czujesz.

Jeśli czujesz, ze coś jeszcze zostało ? powtarzasz do skutku. Metoda prosta i niezmiernie skuteczna. Rozwinięciem tej metody jest wyobrażenie sobie pozytywnych odczuć (odwagi, pewności siebie, radości) i wejścia w to uczcie, bądź ubrania się w nie.

Na koniec szybki i niezawodny sposób ? tak zwany banan na pysk. Zanim wybierzesz numer, wywołaj na twarz szeroki uśmiech ? może być sztuczny. Efekt dobrze poprowadzonej rozmowy gwarantowany

telemarketer