Warsztat telemarketera – pozyskiwanie zleceń

Stanowisko pracy telemarketera, jak żadne inne, nie jest związane z siedzibą firmy pracodawcy. Istnieją oczywiście wielostanowiskowe call center, gdzie dziesiątki, setki telemarketerów pracują w jednym miejscu,  (być może w Twoje głowie wizja telemarketera tak właśnie wygląda) ale wcale nie musi tak być.

Wykonywać połączenia telefoniczne można z dowolnego miejsca na świecie. Dowód? Większość telemarketerów pracujących na rynku amerykańskim, świadczą swoje usługi siedząc w biurach lub domach w Indiach.

Również Ty, mieszkając np. w Suwałkach, Białogardzie, Ostrołęce czy Międzyrzeczu, możesz pracować w firmach wrocławskich, katowickich czy warszawskich.

Pracując za pomocą Call Center Online, Twój Pracodawca ma możliwość na bieżąco monitorować efekty Twojej pracy, słuchać prowadzonych przez Ciebie rozmów, tak jakbyś pracował bezpośrednio u niego w biurze. Ostatecznie Twojego Pracodawcę interesują wyniki Twojej pracy, a nie miejsce, z którego wykonujesz rozmowy telefoniczne. Oczywiście nie ma przeszkód aby pracować na systemie Call Center Online bezpośrednio w siedzibie firmy dla której pracujesz, ale wtedy ograniczasz sobie możliwości pozyskania najlepszych zleceń na tym rynku.

Jak pozyskać zlecenia telemarketingowe?

  • Załóż konto na platformie Call Center Online,
  • Uzupełnij swój profil o posiadane umiejętności (specjalizacje pracy, znajomość branż gospodarki, języków obcych)
  • Nagraj portfolio głosowe ? niech Cię usłyszą,
  • Wystaw ofertę swoich usług na Giełdzie Pracy
  • Lub aktywnie odpowiadaj na zamieszczone na Giełdzie Pracy ogłoszenia

elemarketing praca